DLACZEGO MY?2019-07-11T07:24:49+00:00

Dlaczego my?

Często wybór szkoły jazdy dla osób, które po raz pierwszy dopiero wsiądą za kółko to loteria. Czasem podstawowym kryterium jest cena, czasem bliska lokalizacja szkoły jazdy.SPEED stara się wyjść na przeciw wszystkim oczekiwaniom.

Możemy się pochwalić:

  • Bardzo wysoką zdawalnością egzaminów państwowych w WORD Bydgoszcz za pierwszym podejściem
  • Profesjonalną kadrą instruktorską (wymagające podejście do kursanta ujęte w przyjaznej atmosferze)
  • Punktualnością (jedna godzina zajęć praktycznych to pełne 60 minut)
  • Systematycznością planowania zajęć
0%
Zdawalności
0
Zadowolonych kursantów
0mln
Przejechanych kilometrów

SPEED DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH RUCHOWO

Osoby niepełnosprawne ruchowo szkolone są samochodem Nissan Micra przystosowanym do rodzaju schorzenia (m.in. możliwość obsługi gazu i hamulca dźwignią ręczną, automatyczna skrzynia biegów itd.) Sposób przystosowania samochodu do schorzenia danej osoby zależy od ograniczeń zdrowotnych wpisanych przez lekarza w orzeczeniu lekarskim. Część teoretyczna prowadzona jest w budynku bez barier architektonicznych.

Egzamin państwowy w WORD zdaje się tym samym samochodem, na którym odbywało się szkolenie!

Zobacz opinie naszych kursantów

SPEED NA KAT.B – AUTOMAT

Osoby na kat. B – automat szkolone są samochodem Nissan Micra z automatyczną skrzynia biegów. Jest to skrzynia bezstopniowa, dzięki czemu komfort i wygoda jazdy jest na wysokim poziomie. Oferta ta skierowana jest szczególnie do osób, które maja problem z opanowaniem skrzyni manualnej, w ruchu drogowym nie radzą sobie z dostosowaniem biegu do prędkości co może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji. Również osoby ceniące sobie wygodę oraz te, które będą poruszać się samochodem w krajach, w których korzystanie z samochodu z manualną skrzynia biegów jest mało popularne, powinny wybrać tą opcję.

Egzamin państwowy w WORD zdaje się tym samym samochodem, na którym odbywało się szkolenie!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Ta strona używa plików cookie i usług stron trzecich, korzystając z serwisu akceptujesz ich postanowienia i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO. Zgoda